Kişisel Bloglar

Gaziantep Web Tasarım

Gaziantep şehrinde bir web tasarımcı mı arıyorsunuz?. Muhtemelen Google yardımı ile “Gaziantep web tasarım” kelimesini aradınız ve beni buldunuz. Eğer sizi siteme kadar çekmiş ve buraya kadar okutmayı başarmışsam, büyük bir iş yapmışım demektir. Lütfen okumaya devam edin ve size neler başarabileceğimi daha detaylı anlatmama izin verin.

Mustafa IŞIK ile İletişime Geçin

En fazla 2 saat içinde dönüş yapacağım.

Dilerseniz benimle iletişime geçmek için aşağıdaki telefon numaramı arayabilirsiniz.

Telefon: 0551 598 5198

Ben de bir Gaziantepliyim ve yaklaşık olarak 7 yıl önce bu mesleğe başladım. İlk başlarda web site yazılımı üzerinde hizmet veren bir şirkette çalışırken, şu an Gaziantep’in en büyük web tasarım şirketlerinin birinin sahibiyim. Burada size kariyerimden değil, verdiğim hizmetlerden bahsetmek istiyorum. Aşağıdaki başlıklar ve bu başlıkların açıklamaları bulunmaktadır. İşinize yarayacak hizmeti satın alabilir, benden fiyat öğrenebilir hatta ücretsiz destek bile alabilirsiniz. Unutmayın her şey para değil.

Gaziantep Web Tasarımı

2013 yılında başlayan bu serüveni, bugün başarılı bir şekilde yürütmekteyim. Gaziantep web tasarım alanında yaptığım çalışmalar ile beni tercih eden firmalara yakışacak, web site tasarımları ve web yazılımları oluşturuyorum. %100 mobil uyumlu olmakla birlikte, arama motorlarında başarılı, yönetilebilir ve dünya standartlarına yakışacak hızlı web tasarımlar üretmekteyim. Birazdan aşağıda Gaziantep’te yaptığım bazı referanslarımı paylaşacağım, bu referanslarımı inceleyebilir, gerekirse onlarla iletişime geçerek benimle ilgili sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. Ayrıca bu alanda eğitimlerde vermekteyim.

Ama önce,

Web tasarım hizmetimi satın almanız için size birkaç önemli ve bana göre kritik olan şeylerden bahsetmek istiyorum.

neden web sitesine ihtiyacim var

Neden web site ihtiyacınız var?

Günümüzde hemen hemen her işletme, yaptıkları ilk iş bir web sitesi yapmak. Çünkü insanlar artık geleceğin iş modeli olarak İnternet’i görmektedir. Eğer şu an bu yazdıklarımı okuyorsanız, muhtemelen siz de bunu görüyorsunuz. Geleneksel reklam yerini dijital reklama bıraktı. Bu yüzden işletmeniz için bir web site ihtiyacınız var. Ama Internet’te var olmak sadece bir internet sitesi ile olmamakla birlikte, kaliteli, modern ve hızlı web site sahibi değilseniz, başarı oranızda o kadar düşecektir.

gaziantep-web-tasarimgaziantep-web-tasarimi-seo Profesyonel ve Garantili Verdiğim Hizmetler

İş yeriniz, şirketiniz ya da herhangi bir kuruluş olmanız fark etmeksizin, sizi rakiplerinizden çabuk fark edilmenizi sağlayan web tasarım hizmetini veriyorum. Gaziantep’te rakipsiz bir web tasarıma sahip olacağınızın garantisini veriyorum.

SEO, kelime anlamı olarak arama motoru optimizasyonu demektir. Yani optimizasyonu doğru bir şekilde yapılandırılmış web siteler, arama sonuç sayfasında daha fazla insana gösterilir. Bu da anahtar kelimelerinizde daha fazla başarı kazanacağınız anlama gelir. Bu uzun bir konu olduğu için size sadece, benimle çalışmaya başladığınız andan itibaren web siteniz, Google gibi arama motorlarında daha fazla ziyaretçi alır.

Ürün satışını arttırmaya yönelik yapılan tüm işlemler e-ticareti kapsar. Size sorunsuz çalışan, ürünlerinizi sergileyebileceğiniz, stok takibi yapabileceğiniz e-ticaret web tasarımı ve yazılımını oluşturmaktayım.

Geleneksel pazarlama yöntemlerine göre daha çok insana ulaşmanıza yardımcı olmak için size yardımcı olabilirim. Online tanıtımlarınızı yapar, web siteniz için içerik yazar, anahtar kelime analizini yapar, size yeni müşteri kanalları bulurum.

Referanslarım
brk-silo
logo-1
ftm-pack-logo
phoneland-logo
lotus-tesktil
cevrim-ici-logo
Nasıl Çalışıyorum

Öncelikle tüm çalışmalarım faturalı ve %100 garantilidir. Kendinizi benim ile çalışmaya başladıktan sonra güvende hissedeceğinizi ve işinizi profesyonel ellerde olduğunu bilmenizi isterim. Gaziantep web tasarım ve SEO işleriniz için bana ve şirketime güvenebilirsiniz.

Tanışırım tanisiriz

Benim işlerimi, yaptıklarımı gördükten sonra benimle çalışmayı düşünürseniz, Gaziantep’in tüm ilçelerinde sizinle yüz yüze görüşürüm. Sizi dinler ve ne yapmak istediğinizi anlar size böylelikle doğru web tasarım ve seo hizmeti sağlarım.

Sizi yakından tanıdıktan ve sizi dinledikten sonra, kafamda ortalama bir web site şablonu oluşur. Böylelikle size ihtiyacınız olan şeyi tam anlamı ile veririm. Modern, hızlı, Google uyumlu size özgün web siteler hazırlar ve yayınladım.

Tasarlarım tasarlariz Yayınlarım yayinlariz

Sitenizi tasarımı bittiğinde, test eder gerekli düzenlemeler olup olmadığını kontrol ettikten sonra yayınlarım. İşte bu aşamada sizin istediğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda SEO çalışması yürütürüm. Siteniz kısa bir süre içerisinde arama sonuçlarında üst sıralarda gözükmeye başlayacaktır.

Yaptığım Bazı Web Tasarımları

Gaziantep web tasarımı hizmetimi verdiğim firmalara ait siteleri aşağıdan inceleyebilirsiniz. Dürüst konuşmak gerekirse, sizi burada görmekte isterim.

Hazırsanız, Başlayalım

Hemen bana aşağıdaki iletişim bilgilerimden yada direkt iletişim sayfamdan ulaşabilirsiniz.

5/5 0551 598 5198

Telefon ve WhatsApp

info@mustafaisik.com.tr

E-posta

İletişim Formu Sıkça Sorulan Sorular Web sitem Google’da gözükecek mi?

Yaptığım tüm web site tasarımları, Google’da gözükür ve güzel bir sıralama alır. Lakin istediğiniz anahtar kelimede birinci sayfada olmanız için SEO hizmetlerimden birini satın almanız gerekmektedir. Tabi bu sizin rekabet durumunuza göre belirlenir. Rekabeti çok olan bir kelimede sıralama almak için SEO paketlerimden birini seçmeniz gerekmektedir.

Web site tasarımımı yönetebilir miyim?

Web site tasarımınız size teslim edilmeden önce büyük bir testten geçer. Ama önce sizin tüm görüşlerinize göre sitenizi tasarlayacağım için daha sonra değiştirme yapmak istemeyeceksiniz. Ama değişiklikleri siz yönetici panelinizden rahatlıkla yapabileceksiniz.

İnternet sitem mobilde sorunsuz çalışacak mı?

Yaptığım tüm web siteler %100 mobil ve akıllı cihazlar ile uyumlu çalışır. Her hangi bir kayma ve bozulma olmayacağına emin olabilirsiniz.

Gaziantep’in nerelerine hizmet veriyorum?

Gaziantep web tasarım kelimesini arayan insanlar genellikle Gaziantep’te olacağı için, tüm ilçe ve mahallerinde yüz yüze görüşme gerçekleştiriyorum. Gaziantep’te nerede olursanız olun, web siteniz Mustafa IŞIK‘a emanet.

Hangi sektörlere hizmet veriyorum?

Türkiye kanunlarına uygun olan tüm sektörlere hizmet vermekteyim. Onun dışında yetişkinleri hedefleyen, cinsel içerikli siteler, dini değerleri zedeleyecek web sitelere hiç bir şekilde hizmet vermemekteyim. Teklif dahi etmenizi istemiyorum.

WhatsApp’tan Ulaşın

Mustafa IŞIK

Merhaba ben Mustafa IŞIK, sizin için profesyonel olarak içerik üretmeye gayret gösteriyorum. Bir hadisi şerif de "İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır" beni daima derinden etkilemiştir. Bu yüzden elimden geldikçe insanlara faydalı ve kaynaklı bilgiler üretmeye gayret ediyorum. Takipte kalmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu