C:\Windows\System32
Ara

Gizlilik politikası

Merhaba bu sayfa kişisel web sitemin gizlilik politikasına aittir. Burada gizliliğinizi ne kadar koruyorum ve kimlere paylaşıyorum detaylıca göreceğinizi düşünüyorum. Eğer yine de derinlemesine hak talepleriniz olursa lütfen benim ile iletişime geçiniz.

Analizler

Sitemi geliştirmek ve size en iyi hizmeti vermek için bazı analiz araçları kullanıyorum. Bunlar ufak kodlar ve sizi takip ediyorlar. Gezdiniz sayfaları, beğendiğiniz yazıları ve hiç beğenmediğiniz yazıları. Bunları kullanarak beğenmediklerinizi tespit ediyorum ve geliştirmeye çalışıyorum.

Bunlar sizin hangi bilgilerinizi kaydediyor?

Kayıt etmek derken yanlış anlaşılmalara yol açmamak için ” kendi sunucumda kayıtlı değillerdir ” bu yüzden hiç bir kişisel bilgilerinizi toplayıp, satamam 🙂

Google Analytics (Takip)
Google servisi olan Google Analytics sizin bir çok bilgilerinizi bana paylaşır. Örneğin konumunuzu, kullandığınız cihazı, tarayıcı bilgilerini, yaşınızı ve cinsiyetinizi aynı zamanda sitemde hangi sayfamı ve ne kadar süre kaldığınız gibi bilgileri verir. Buda bana sitemi geliştirmek için brifing verir.

Google Analytics ile ilgili gizlilik bilgilerine ulaşmak isterseniz buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar

Web sitem üzerinde her hangi bir makaleme yada bloguma yaptığınız yorum benim sunucumda kayıtlı kalır ve yazdığım makalede gözükür. Eposta adresleriniz başkası tarafından gözükmez ama yorum yaparken yazdığınız adınız ve yorumunuz başka insanlar tarafından gözükür. E-posta adresleriniz sadece bende kayıtlı kalır ve belli aralıklarla size son haber bültenlerimi gönderebilirim. Bu konuda size garanti veremiyorum 🙂 sonuçta SEO uzmanıyız e-posta pazarlama yapmayayım mı.

İletişim Formu

İletişim sayfamdan yada makale içinde kullandığınız iletişim formu yine tarafımca muhafaza edilir ve asla başka insanlara satılmaz yada başka maksat ile kullanılmaz. Eğer iletişim formunu doldurmuşsanız, zaten benim ile iletişime geçmeyi düşündüğünüz için sizi arayabilirim yada e-posta ile ulaşabilirim.