Hakkımda

Mustafa IŞIK

Mustafa IŞIK Kimdir?

Merhaba Ben Mustafa IŞIK,

1993 yılında Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde doğdum. İlk okul, orta okul ve lise öğrenimlerini burada geçirdim. Bilgisayar ve teknoloji hayatıma girdikten andan itibaren tek hayalim bu konuda bir iş alanı oluşturmak ve bir kariyer fırsatı yakalamak oldu.

Lise dönemlerinde dijital pazarlamaya merak salarak tamamen iş hayatımı buraya yönlendirdim. Uzun yıllar bir çok dijital pazarlama ajansında aktif roller alarak kendi reklam şirketimi kurmaya varıncaya kadar bu alanda piştiğimi düşünüyorum.

Müzik hayatımın her alanında bulunmaktadır, günün ilk ışıklarından akşamın geç saatlerine kadar severek dinlediğim bir kaç YouTube canlı radyo kanalları bulunur.

Balık tutma, futbol, bilgisayar oyunlarını da severek yaptığım bir kaç aktivite.

Bir çok şirkete profesyonel SEO danışmanlığı, WordPress hizmeti vermekteyim. Kendileri beni başarılı bir SEO uzmanı olduğumu söylüyorlar ama hala bu yolda istediğim hedeflere ulaşamadım. İşte bu yüzden geceli gündüzlü çalışmaktayım.

Bugüne kadar yaşadığım sektör tecrübelerimi siz değerli okurlarım ile paylaşıyorum. Ayrıca ücretsiz eğitim videolarımı izlemek için sizi YouTube kanalıma davet etmekten de onur duyarım.

Eğer her şey tamamsa bana iletişim sayfamdan ulaşabilir, yada 0551 598 5198 numaralı hattımdan arayabilirsiniz.

Mustafa Işık Galeri

favicon 1

İyi bir başlangıç, er yada geç bir sonuç getirir. Bugünden yapmanız gerekene başlayın.

MUSTAFA IŞIK

Hizmetlerim

Profesyonel olarak size aşağıdaki hizmetleri güler yüzlü, garantili %100 müşteri memnuniyet garantisi ve faturalı bir şekilde sunabilirim. Unutmayın iyi bir başlangıç bir son getirir.

Wordpress Hizmetlerim

SEO Hizmetlerim

Dilerseniz E-bültenime de kayıt olup, tüm hizmetlerden %10 indirim kazanabilirsiniz. E-bültene kayıt olduktan sonra e-posta adresinize gelen kod ile tüm hizmetlerde kullanabilirsin.

Başa dön tuşu