C:\Windows\System32
Ara

WordPress

wordpress hizmetleri

WordPress hizmetlerimin tanımı bir çok konuyu ilgilendiriyor, ama önce size bu hizmeti neden ve hangi durumlarda satın almanız gerektiğini anlatmak istiyorum. Çünkü insanlar WordPress nasılsa bedava, bunun hizmeti neden paralı diye düşünebilirler. Unutmayın ki, bedava olan tek şey nefes aldığımız havadır.

WordPress, internet dünyasında bulunan web sitelerinin tamamının %38’lik bölümünü kendi başına idare etmektedir. Bu sayı hafife alınacak kadar değil, her 100 web sitesinden , 38’i WordPress alt yapısı ile oluşturuluyor. Genelde ajanslar WordPress’i beğenmeseler de ” ya abi bedava site, müşterime ben WordPress kursam bana güler ” mantığı yada ” WordPress’te neymiş birde bunun uzmanlığı mı olur ” diye düşünmeleri bana çok amatörce gelmektedir. Çünkü; yüz binlerce insan tarafından sevilerek kullanılıyor ve her gün bir birinden profesyonel eklentiler üretilen bir platform ayrıca her güncellemede daha da güçlenen ve güvenliği halt safrada olan bir yapıyı bu kadar küçümsemek etik bir davranış olmayacaktır.

İşte bu yüzden bu alanda profesyonelleşmek, geleceğe yatırımdır. Yakın bir zamanda tüm İnternet web sitelerini tek başına tekile bağlayacağını düşünüyorum.

Bu öngörü benim gibi WordPress uzmanları tarafından da tartışılıyor. Kullanımı kolay ve devamlı kendini güncelleyen bir sistem sonuçta. Bu sistemin tek sorunu biraz karmaşık olması, yani temalar, eklentiler, sistem bazen sorunlar çıkartıyor ve bu sorunları çözmek siteyi tümle etkileyen daha büyük hatalara neden olabilir. İşte bu gibi durumlarda bir WordPress uzman desteği almak isteyebilirsiniz.

WordPress Destek Hizmeti

wordpress gif

Ben WordPress üzerinde size profesyonel, garantili ve faturalı bir şekilde destek sunabilirim. Web siteniz için daha kapsayıcı çözümler üreterek, sorunlarınızı tespit ediyor, hataları düzeltiyor ve gelecekte oluşabilecek hatalarında önüne geçiyorum. 2013 yılında tanıştığım WordPress’e günümüzde profesyonel düzeyde destek sunuyorum. Ayrıca WordPress eğitim ekibine katkı sağlıyorum.

Yani WordPress’i geliştirmede yardımcı olmaktan onur duyuyorum çünkü aynı zamanda bu sistem üzerinden para kazanıyor, yeni insanlar tanıyorum. Bu gerçekten çok gurur verici bir şey.

Sizin İçin Hangi WordPress Hizmetleri Veriyorum?

Bu hizmetleri %100 olarak sonuç odaklıdır ve faturalı bir şekilde satın alabilirsiniz. Günün her saati bana ulaşabilir, dilediğiniz an bana hizmet yaptırabilirsiniz.

WooCommerce

E-Ticaret sitesi kurmak istiyorsanız ve bunu WordPress üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız size WooCommerce konusunda hizmet verebilirim. E-Ticaret ürün sayfası tasarımından, kargo entegrasyonlarına kadar size destek vermekten onur duyarım. WordPress üzerinden e-ticaret mağazası açmak isteyenler bu hizmeti gözü kapalı şekilde satın alabilirler.

WordPress hizmeti ile profesyonel bir şekilde WooCommerce temanızı kurdurabilir yada WooCommerce sitenizi oluşturabilirsiniz.

WordPress Bakım Hizmeti

WordPress sitenizi beğenmiyor musunuz? hiç problem değil, çünkü siteniz üzerindeki tüm bakımları sorunsuzca yapabilirim. Tema değişikliği, eklenti kurulumu, sistem güncellemesi, SSL sertifika yüklemesi, taşıma, bakıma alma gibi bir çok hizmeti benden alabilirsiniz. Tüm bu süreçlerde sizi detaylıca bilgilendiriyorum ve yapabileceklerimi size şeffaf şekilde aktarıyorum. Ben sitenize bakım yaparken siz keyif çayınızı yudumlayın.

WordPress Danışmanlık Hizmeti

Web sitenizi nasıl yapılandırma yapacağınızdan, SEO danışmanlığına kadar varan bir hizmet yelpazem olduğunu söylemek istiyorum. Size hangi temanın uygun olduğunu, eklenti seçimine kadar bir çok konuda danışmanlık alabilirsiniz. Hatta ufak tefek konularda ücretsiz danışmanlık bile sağlıyorum. WordPress sitenizi baştan sonra tüm konularda danışmanlık hizmeti alın. Yazacağınız yazılara, nasıl bir yol izleyeceğinize kadar çok geniş danışmanlık hizmeti veriyorum. Eğer bilgi ve tecrübemi öğrenmek isterseniz benim ile iletişime geçin.

WordPress Destek Hizmeti

Web sitenizi taşımanız mı gerekli? yada bir sayfayı sildiniz yönlendirmemi yapmak istiyorsunuz? fark etmez. Sitenizde oluşan tüm aksilikler için bana ulaşabilirsiniz. Teknik konuda aradığınız destek hizmetini sunabilirim. WordPress teknik servis yada müşteri hizmetleri değilim ama size onlardan eksiksiz şekilde destek hizmeti sağlayabilirim.

WordPress Eğitimi

Ayrıca WordPress konusunda bende bir uzman olmayım derseniz, sizi bu konuda başarılı bir eğitim serisi hazırlayabilirim. Böylelikle sizde temalarınızı yükleyebilir, düzenleyebilir, gerekli ayarları yapabilir ve hatta yönetim panelini gözünüz kapalı bir şekilde kullanabilirsiniz. Yani bir tasarımcıya yada bir geliştiriciye ihtiyaç duymayacak, kendi sitenizi kendiniz yapabilecek duruma geleceksiniz. Bu çok süper bir şey değil mi?

WordPress Kurulum Hizmeti

WordPress sitenizin kurulumunu gerçekleştiririm. Bu kurulum hizmeti, tema kurulumu, eklenti kurulumu ve WordPress CMS sisteminin kurulumudur. Ayrıca kurulum hizmetini satın aldığınızda gerekli ve önemli tüm ayarları yaparım. Yani anahtar teslim şeklinde çalışıyorum. Böylelikle siz benden aldığınız hizmet doğrultusunda direk sitenizi kullanmaya başlarsınız.

WordPress Optimizasyon Hizmeti

Web sitenizin hızı hoşunuza gitmeyebilir yada çok yavaş yükleniyor olabilir. Bu gibi durumlarda garantili optimizasyon hizmeti satın alabilirsiniz. Bu hizmet tabi ki sitenizin hızı, görseller, stil dosyalarının sıkıştırılması ile sınırlı değil. Google Pagespeed ve GTMetrix puanlarınızı arttırmak, AMP kurulumu gibi bir çok ek hizmetleri de kapsar. Sitenizin alt yapısından, kullandığınız görsellere kadar optimize yapıyorum.

WordPress SEO Hizmeti

SEO uzmanı olarak size WordPress SEO’da sağlamaktayım. WordPress siteniz için baştan sonra SEO uyumlu hale getiriyorum. Böylelikle siteniz mevcut sıralamalarında çok yakın bir tarihte büyük bir ivme kazanır. Çünkü ben Google üzerinde hem kurumsal danışmanlık hem de profesyonel seo eğitimi vermekteyim. İşimi severek ve saygı duyarak gerçekleştirdiğim için size her aşamada rapor sağlarım.

Beni Neden Tercih Etmelisiniz?

Genellikle günümüzde herkes bildiği işi yapsa hiç problem olmaz hizmet sektöründe. Benim küçüklüğümden beridir benimsediğim ve ilerleyen zamanlarda uzman olduğum konularda destek sunuyorum. Ayrıca yaptığım tüm hizmetler yasaldır ve tamamen sonuç odaklı çalışırım. Ayrıca bilinen bir çok web tasarım ajansı ile koordineli bir şekilde çalışırım. Buda işimi iyi yaptığıma beni inandırmaktadır. Çünkü tasarım ajansları bile bana WordPress konusunda güvenmeleri gerçekten beni ihya etmektedir. Ayrıca WordPress eğitim ekiplerine katkı sağlarım. Yani Koskoca WordPress sistemine destek vermekteyim.

Ayrıca YouTube, Udemy gibi platformlarında ücretsiz eğitim videoları çekmekteyim. İşimi artık başka insanlara öğretiyorum. Bu bile beni tercih etme nedenleriniz olabilir.

Eğer işte aradığım WordPress uzmanı bu diyorsanız bana iletişim sayfamdan0551-598-5198 numaramdan yada aşağıdaki WhatsApp butonundan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bana aşağıdaki formdan da ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress hizmetleri konusunda sıkça sorulan sorulara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

WordPress Hizmeti Nedir?

WordPress hizmeti, WordPress siteniz için aldığınız tüm destekleri kapsamaktadır. Uzmanlar tarafından verilen servis ve hizmeti kapsar.

WordPress Müşteri Hizmetleri Nedir?

WordPress’e ait bir müşteri destek hizmeti bulunmuyor. Yani Türkiye için bu durum şuan geçerli değil, müşteri hizmetleri olarak bizim gibi uzmanlar hizmet sağlamaktadır.

Bu Hizmetlerin Fiyatları Nedir?

Her hizmetim aynı fiyata tabi değildir ve bu sitenizin mevcut durumuna göre değişmektedir. Yani benden fiyat almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

WordPress Hizmeti Garantili mi?

Tabi ki evet, benim sağladığım tüm WordPress hizmetler garantilidir ve faturalıdır. Yani aldığınız bir hizmetten memnun kalacağınıza eminim.

Hizmeti İade Edebilir miyim?

Eğer aramızda olmazda yine de bir uyuşmazlık olursa ve hizmet tamamlanmamışsa iade edebilirsiniz. Eğer hizmet bitmişse ve hiç bir sorun yoksa ortada iade işlemi gerçekleşmez üzgünüm.

Hangi Sitelere Hizmet Veriyorum?

Verdiğim hizmetler Türkiye Cumhuriyetinin Anayasası ile uyuşmayan, toplum ve devlet otoritesini sarsacak, ahlak ve dini değerlere aykırı olan web sitelerine kesinlikle hizmet vermiyorum!

Hizmet Referanslarınızı Görebilir miyim?

Tabii, iletişim sayfamdan bana ulaşmanız halinde size tüm referanslarımı göndermekten onur duyarım. Bu referans listesinde sizi de kesinlikle görmek isterim.