WordPress Kod Bankası

WordPress Pluggable.php Hatasının Çözümü

Hata Sebebi: Bu hata genellikle Türkçe sürümlerde oluşur uyumsuzluk sonucunda güncellemeler sonrasında boy gösterir.

PHP Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/****/public_html/wp-content/themes/*****/functions.php:535) in /home/*****/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

Çözüm 1: Ftp den bağlanın wp-config dosyasını indirin ve sonrasında aynı sürümün İngilizce’sini internetten indirin. İndirdiğiniz WordPress klasörünün içindeki wp-config dosyasını sunucuya atın tamamdır.

Çözüm 2: Tekrar FTP’den bağlanın ve wp-config dosyasını bilgisayarınıza indirin. Sonrasında Notepad++ ile açın ve kodlama dili bölümünden dosyayı ANSI’ye dönüştürüp ve kaydedin, daha sonra sunucunuza atın sorun çözülmüş olacaktır.

Çözüm 3: Tekrar sitenize FTP ile bağlanıyorsunuz ve wp-includes klasörünün içindeki pluggable.php dosyasını indirin ve Notepad++ ile açın. En yukarıda olan şu kodun altına  yani şu kodun altına “<?”  bu kodu ob_start(); ve kaydedip sunucuya atın.

Bu üç seçenekten biri mutlaka işinizi çözecektir. Yine de sıkıntı olursa yorum bölümünden yazabilirsiniz en kısa sürede cevaplayacağım.

Bu yazımda siz değerli okurlarım için Pluggable.php dosyasının oluşturduğu hataya değindim. Daha önce başına böyle bir hata gelen varsa ve bu hatanın çözümünü arıyorsanız size yukarıda üç çözümden bahsettim. Böylelikle Pluggable.php hatasın neden kaynaklandığını ve nasıl çözebileceğinizi elimden geldiği kadar anlatmaya özen gösterdim. Eğer WordPress ile ilgili bir destek almak isterseniz aşağıdaki konulara göz atabilirsiniz.

Mustafa IŞIK

Merhaba ben Mustafa IŞIK, sizin için profesyonel olarak içerik üretmeye gayret gösteriyorum. Bir hadisi şerif de "İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır" beni daima derinden etkilemiştir. Bu yüzden elimden geldikçe insanlara faydalı ve kaynaklı bilgiler üretmeye gayret ediyorum. Takipte kalmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu