C:\Windows\System32
Ara

WordPress Eğitimi

WordPress Egitimi

Günümüzde WordPress öğrenmek artık sıradan bir Microsoft Office gibi oldu. Çünkü sadece lokal değil, online dünyada da bir şeyler öğrenmek şart. Profesyonel anlamda WordPress deneyimi edinmek , tecrübe sahibi olmak için piyasada çok fazla WordPress eğitimi serisi bulunur. Ama bu eğitim kursu size ücretsiz öğrenilemeyecek kadar değerli bilgiler verir.

WordPress ile tanışmam 2013 yıllarına dayanmakta, o günden bu güne kadar düzenli ve severek kullandığım WordPress sitemini şuan dünyadaki tüm internet sitelerinin %38’i kullanıyor olması beni mutlu etmektedir. Çünkü bu sistem yüzlerce geliştirici, yüzlerce tasarımcı tarafından güvenli internet politikası ile yayınlanıyor ve geliştiriliyor. Bu sistemi kullanmak ücretsiz olduğu kadar güvenlide. Lakin yeni internet sitesi açan insanlar bu sisteme alışmaları uzun sürebiliyor. Çünkü bir çok ayarı, bir çok eklentisi bir çok tema seçeneği bulunan bu sistemin basit kullanım modu bulunmuyor. Hal böyle olunca eğitim videoları yada eğitim kursları arayışına girmenize neden olabilir.

Uzmanından WordPress Eğitimi

Çoğu WordPress uzmanının eğitim videolarını bende takip etmekteyim bazılarının anlatım tarzları hoşuma gidiyor bazıların ki tam bir rezillik. WordPress nedir? WordPress eklenti kurulumu, WordPress SEO konu başlıklarında o kadar şeyler anlatıyorlar ki, insan hayret ediyor. Biri diğerinin içeriğini kendi tarzı ile anlatıyor. Üzerine ekstra bir şeyler katmadan!

Ben WordPress eğitimi kursumdan size neler anlatacağımı yada örneklerle neleri göstereceğimi ve sizin hangi konularda uzman olacağınızı aşağıda belirtmek istiyorum.

WordPress Eğitiminde Öğrenecekleriniz

 1. WordPressi tercih etmeniz için nedenler
 2. WordPress’i hangi site projelerinde kullanmamanız gerektiğini (örneklerle)
 3. Sıfırdan FTP / cPanel vb. üzerinden kolayca kurulumu
 4. Kurulumdan sonra gerekli güvenliğin sağlanması
 5. WordPress’in içerisindeki önemli ve kritik ayarların yapılandırılması
 6. Temanızın yüklenmesi ve ayarlarının yapılması (ister ücretli isterseniz de ücretsiz tüm temaların panellerinde profesyonel seviyeye erişeceksiniz)
 7. Projeniz için ideal eklentiyi nasıl seçmeniz gerektiğini kolayca seçeceksiniz
 8. Eklentilerin ayarlarını hızlı şekilde yapacak gerekli kodları temanızın neresinde kullanmanız gerektiğini öğreneceksiniz
 9. Temanızın içindeki fonksiyon dosyası, yazı dosyası, header veya footer dosyanızın düzeni gibi kritik düzenlemeleri rahatlıkla yapabileceksiniz
 10. WordPress için ileride oluşabilecek sorunları, kolaylıkla yapabileceksiniz
 11. WordPress sitenizin çalışma sistemini ilk günkü koruyabilmesi için yapılması gerekenleri örnekli göreceksiniz.
 12. İngilizce olan tema ve eklentileri kolaylıkla Türkçe diline çevireceksiniz
 13. Başka bir platformdan WordPress sitenize içerik (blog, haber, sayfaları) kolaylıkla sitenize yükleyeceksiniz.
 14. E-ticaret, blog veya kurumsal siteleri kolaylıkla oluşturmaya başlayacaksınız yani WordPress eğitimini satın aldıktan sonra kendiniz de bu işi tam zamanlı yapabileceksiniz.
 15. WordPress siteniz için hızlandırmaları kolaylıkla hal edebileceksiniz
 16. WordPress sitenizi %100 olarak Google için optimize edebileceksiniz yani bu konuda nasıl içerik ekleyeceğinizi değil, nasıl içeriğinizi ve web sitenizi SEO uyumlu hale getirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Bu eğitim serimiz ortalama 18-20 saat arasında sürmektedir ve kurs bitimi sizinle bir sınava giriyoruz. Eğer sınavda zayıf kalırsanız tekrar ve tekrar kursu tekrarlayacağız. Hiç bir şekilde bu konuda zayıf kaldınız, kurs bitti demeyeceğiz 🙂 ve başarılı olduğunuzda sertifikayı bana gönderdiğiniz adresinize göndereceğim.

Ayrıca kurs bitimi size 1 yıl boyunca teknik konuda yardımcı oluyorum.

WordPress Eğitimi için bana ulaşmak isterseniz iletişim sayfamı ziyaret edin. Ayrıca 0551-598-5198 numaralı hattımdan ulaşabilirsiniz.

Uzmanından Ücretsiz WordPress Eğitimi Örnek Video

Aşağıda YouTube için özel olarak çektiğim örnek bir eğitim videosu bulunuyor. Eğer YouTube WordPress eğitim serilerime ulaşmak isterseniz buradan kanalımı ziyaret edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Eğitimini Neden Almalıyım?

WordPress eğitimini almak için bir çok nedeniniz bulunur, kendi web sitenizi oluşturabilir yada bu işi öğrenerek tam zamanlı bir kariyer edinebilirsiniz.

Bu Eğitim Süresi Ne Kadar?

Ortalama 18 saat eğitim süremiz sizin tecrübenize göre uzayabilir yada kısalabilir. Ama emin olun ki profesyonel olmasanız bile uzman seviyesinde olacaksınız.

Bu Eğitimin Ne Gibi Faydaları Olacak?

Bu eğitimi satın aldıktan sonra kendi başınıza her projeye uygun web siteleri oluşturabileceksiniz. Eklentileri ve temaları rahatlıkla kullanacak, ayarlarını yapacak, gerekirse düzenlemelerini gerçekleştirebileceksiniz.

WordPress Eğitimini Nasıl Gerçekleştireceğiniz?

Yüz yüze eğitimlerimizde bulunur ama genellikle zoom üzerinden eğitimlerimizi gerçekleştiriyoruz ve bu bazı durumlarda grup ile birlikte bazı durumlarda ise baş başa gerçekleştirilir.

Ücretsiz Eğitime Göre Artıları Nedir?

1 yıl boyunca size teknik konularda danışmanlık vermekteyim ayrıca WordPress konusunda kritik ayarların yapılması gibi bir çok artısı bulunur ve kurs bitimi sınavdan olumlu geçilmesi durumunda sertifika almaya hak kazanırsınız.

Eğer WordPress eğitimi almayı düşünürseniz aşağıdaki WhatsApp ve iletişim formu aracılığı ile bana ulaşabilirsiniz.

Telefon: 0551 598 5198
Mail: info@mustafaisik.com.tr

wordpress kampanyalari

Ayrıca diğer eğitim ve hizmetlerim hakkında bilgi alın.

WordPress Hız Optimizasyon

WordPress

SEO

SEO eğitimi

SEO Analizi